KONST / Litografier / Litografier 10143317
*
nr 1014 3317
Litografier
11 st. von Wright, fåglar, lösa blad, bladets mått: 38x28
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2016
kl 20:18:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/1 21:03:26
1
350 kr
23/1 12:53:17
2
500 kr
25/1 13:57:35
3
600 kr
25/1 14:06:26
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar litografier lösa blad von wright
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:26
-
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29
-
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01
-
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:10
*
Litografier
nr 1014 3317
Litografier
11 st. von Wright, fåglar, lösa blad, bladets mått: 38x28
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/1 21:03:26 | 1 | 350 kr |
23/1 12:53:17 | 2 | 500 kr |
25/1 13:57:35 | 3 | 600 kr |
25/1 14:06:26 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar litografier lösa blad von wright
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:26 -
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29 -
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01 -
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:10